Гідроізоляція басейнів в Україні Гідроізоляція басейнів в Україні

Якщо ви плануєте отримати відразу якісний добротний басейн, якщо у вас вже є резервуар, але він «протікає» - то це значить, що пора скористатися нашою послугою «Гідроізоляція басейну».

Чим вигідна гідроізоляція бетонних басейнів?

Скористатися цією послугою - вигідно, тому що якісна професійна гідроізоляція бетонних конструкцій, дозволить вам уникнути в майбутньому витрат на ремонт або і зовсім реконструкцію басейну через агресивний вплив води на матеріал. Вартість гідроізоляції басейну швидко окупається, оскільки несе в собі наступні переваги:

  • Продовження терміну служби басейну без необхідності здійснення будь-якого ремонту;
  • Комфортне використання резервуара;
  • Відсутність ризику потрапляння в воду елементів корозії (іржі).

Таким чином, гідроізоляція чаші басейну захищає не тільки басейн, але і вас самих.

Комплексний підхід
до гідроізоляції

Щоб максимально захистити ваш водний резервуар від пошкоджень і руйнування, наші співробітники проводять:

  • Зовнішню гідроізоляцію;
  • Внутрішню гідроізоляцію.
  • Обробка ззовні передбачає ведення в товщу бетону спеціальних пластифікуючих і мінеральних складів в ході будівництва або ж під час ремонту басейну. Такі добавки на порядок підвищують показники міцності і водонепроникності. Також наші фахівці пропонують використовувати спеціальні профілі, виконані з розширюється гуми.

Внутрішня гідроізоляція басейну потрібна для того щоб не допустити потрапляння води до складу матеріалу і тим самим не зіпсувати всю конструкцію. На сьогоднішній день найбільш ефективною і довговічною вважається армована обмазочная гідроізоляція бетонних резервуарів. Її укладають на поверхню басейну безпосередньо перед його обробкою.

Матеріали для гідроізоляції

Гідроізоляція стін басейну передбачає ефект, що залежить не тільки від професіоналізму роботи, але також і від якості матеріалів. На складі краще не економити, в іншому випадку, весь сенс від процедури може зійти на «ні».

Для виконання послуги використовують такі матеріали:

  • Обмазувальні склади. Використовуються як при будівництві, так і під час ремонту басейну. Пастоподібна маса ретельно наноситься на всю поверхню, після чого вона висихає і набуває водонепроникних властивостей. Відрізняється тривалим терміном експлуатації і естетичним виглядом;
  • Бiтум. Дешевий матеріал, який не відрізняється довговічністю;
  • Проникаючі матеріали. Мають в своєму складі полімерні або мінеральні речовини;
  • Рідка гума. Володіє чудовою стійкістю і одночасно недовговічністю. Також рідку гуму не можна поєднувати з багатьма оздоблювальними матеріалами;

Мембрани ПВХ. Простий спосіб нанесення, хороші показники міцності. Однак при цьому обробка має не дуже презентабельний зовнішній вигляд. Будівельна компанія «Гидробуд-Сервіс» пропонує послуги «Гідроізоляція басейну зсередини», ціна якої окупиться вже в перші роки експлуатації басейну. Ви не витрачаєте - ви інвестуєте гроші в успішне купання в басейні без турбот!