Мікро ГЕС сифонного типуМікро ГЕС сифонного типу

Мікро гідро електростанція сифонного типу. Інноваційна технологія одержання екологічно чистої електроенергії. Виконана за найпростішим принципом переливу рідини з однієї ємності в іншу за допомогою каналу, труби або ємності, в якій встановлені лопаті турбіни. Такий спосіб використання потоку води дозволяє максимально ефективно використовувати енергію потоку води, що з'являється на перепаді. Така гідротурбіна в середньому виробляє від 45 до 100 кВт \ год електроенергії, яка тарифікується за зеленим тарифом!

Основні переваги мікро ГЕС сифонного типу:

  • Універсальність - може бути встановлена на будь-який затвор, Шандору або греблю. У будь-якому місці де є перепад водяного рівня.
  • Екологічність - наша міні ГЕС абсолютно безпечна, і не приносить ніякої шкоди навколишньому середовищу і водойми на якому використовується.
  • Вартість - мікро ГЕС монтується і використовується без дорогих споруд, які виконуються як правило з дорогого гідробетона.
  • Автономність - простота і надійність гідротурбіни дозволять експлуатувати її без обслуговуючого персоналу, і без додаткових приміщень.
  • Швидкість - конструкція і пристрій гідротурбіни дозволяє скоротити терміни монтажу і виробництва від 1 до 3 місяць.
  • Надійність - агрегати турбіни виконані відповідно до передбачуваними навантаженнями, і з гідністю витримали всі випробування!

Окупність від 10 місяців Окупність від 10 місяців

Електроенергію, яку виробляє турбіна, потрапляє під зелений тариф, що в свою чергу дозволить отримувати досить гарний прибуток!

В середньому окупність даного гідроенергетичного проекту (агрегату) становить від 10 до 20 місяців.