Гідроізоляція покрівлі ПВХ і ТПО мембраною Гідроізоляція покрівлі ПВХ і ТПО мембраною

Сьогодні ПВХ і ТПО мембрана - один з найнадійніших і зручних способів забезпечити крівлі і інших поверхонь житлових будинків захист від вологи, конденсату і опадів. На відміну від раніше використовувалися бітумних матеріалів з низькими експлуатаційними характеристиками, ця щільна мембрана утворює високоміцне монолітне полотно з чудовими водовідштовхувальними властивостями. Вони повністю відповідають сучасним вимогам будівництва.

Чому мембрана - ідеальне рішення
для влаштування та реконструкції покрівель?

  • Невелика вага (1,5 кг/кв.м). Вона не надає великого навантаження на несучі опори будівлі і фундамент
  • Простота монтажу. Близько 1000м2 за одну робочу зміну
  • Стійкість до агресивного зовнішнього середовища, висока міцність покриття, і збережена при цьому еластичність
  • Паропроникність, що виключає появу вологи і скупчення конденсату
  • Можливість укладання на нерівні поверхні, в тому числі на стару покрівлю
  • Вогнестійкість, мембрани є негорючим матеріалом і відповідають всім нормам пожежної безпеки

Монтаж ПВХ мембрани

ПВХ мембрана - продукт інноваційний і вимагає певних знань і навичок при укладанні. Тому не рекомендується займатися її пристроєм самостійно. Цю роботу краще всього довірити фахівцям, які мають досвідом і необхідним обладнанням. З огляду на той факт, що мембрана - матеріал, який нещодавно з'явився на ринку і поки не так сильно поширений, як, наприклад, в Європі і компаній, які можуть по-професійно виконати укладання покрівлі з ПВХ мембрани трохи.

Компанія «Гідробуд Сервіс» - команда професіоналів, яка візьме на себе завдання по гідроізоляції покрівлі будь-якої складності і конфігурації, басейнів, резервуарів в максимально швидкі терміни, дотримуючись при цьому технології монтажу і гарантуючи високу якість кінцевого результату.

Переваги

  • До не давнього часу на Україні для гідроізоляції застосовувалися тільки бітумні покрівлі. Сьогодні, бітумні матеріали-технологія вчорашнього дня
  • Експлуатаційний термін полімерної мембрани складає не менше 30 років, що в 3-4 рази більше, ніж у бітумної гідроізоляції.
  • Дефекти від тривалої експлуатації легко усуваються, якщо нанести додатковий шар покриття (по всій площі або локально на проблемних місцях).
  • Застосовувати мембрану можна для гідроізоляції всіх типів покрівель, використовуються в житловому будівництві, - баластних, інверсійних і з механічним кріпленням. Підходить для будівель навіть зі складною або нестандартної архітектурою і безліччю дрібних рельєфних елементів.