Гідроізоляція фундаментів, будинків в УкраїніГідроізоляція фундаментів, будинків в Україні

Гідроізоляція фундаменту необхідна для того щоб захистити будівлю від впливу вологи і агресивних середовищ. Будівельна компанія «Гідро-Будcервіс» пропонує за допомогою даної послуги зробити ваше будова надійним і непорушним на весь термін його експлуатації.

Коли необхідна гідроізоляція будинку?

Гідроізоляція фундаменту будинку необхідна в будь-якому випадку, незалежно від типу і будови будівлі. Дану процедуру проводять в таких цілях:

 • При стрічковому фундаменті - захист бетонних конструкцій і тривалий термін експлуатації;
 • При цокольному поверсі - профілактика попадання вологи в підвали.

Наша будівельна компанія пропонує скористатися даною послугою, оскільки вартість гідроізоляції фундаменту становить на порядок меншу суму, ніж вартість запізнілою реконструкції при виникненні пошкоджень і недоліків. Тому краще відразу подумати про якість, ніж потім оплачувати упущення.

Також є випадки, коли в будь-якому випадку необхідна гідроізоляція споруд. Ціна послуги обов'язково повинна бути включена в кошторис будівництва в наступних випадках:

 • Між фундаментом і ґрунтовими водами відстань - менше 1 м.;
 • Грунтові води розташовуються вище основи фундаменту;
 • Будівлю зводять на водотривких грунтах.

Наша будівельна компанія «Гідро-Будcервіс» пропонує скористатися послугою «Гідроізоляція приватного будинку» вже зараз, щоб не було нестерпно боляче потім!

Від чого залежить утеплення та гідроізоляція будинку?

Оскільки будови зводяться в різних місцях, то і рівень впливу грунтових вод - теж різний. На те, яким чином і за допомогою яких матеріалів буде виконано утеплення та гідроізоляція фундаменту, впливають такі чинники:

 • Тип грунту;
 • Рівень підземних вод;
 • Наявність (відсутність) підвального приміщення;

Виходячи з усіх цих даних, професіонали нашої компанії визначать, де і наскільки рясно буде накопичуватися вода. Таким чином, буде підібрана оптимальна гідроізоляція підвалу.

Залежно від наявності підвального приміщення, передбачають наступні заходи:

 • Якщо підвал є, стіни захищають за допомогою горизонтальної та вертикальної ізоляції. У деяких випадках - тільки горизонтальної (немає надмірної вологості, підошва фундаменту - вище рівня підземних вод);
 • Якщо підвалу немає, використовується тільки горизонтальна гідроізоляція стрічкового фундаменту. На сьогоднішній день для цього застосовують гідроізоляційну плівкову мембрану.

Технологія гідроізоляції в
Залежно від типу будинку

Гідроізоляція цоколя - це складний процес, який необхідно ретельно продумати безпосередньо перед реалізацією. На вибір матеріалів і складів впливає не тільки навколишнє середовище, але також і матеріал, з якого побудований будинок, його вік і стан.

Так, будівля може бути виконано з:

 • Цегли;
 • Бетону;
 • Залізобетону;
 • Сендвіч панелей;
 • Дерева;

Гідроізоляція панельного будинку відрізняється масштабністю і обсягами робіт, оскільки фундамент у такого будинку досить солідний. Залежно від виду фундаменту панельного будинку, наша будівельна компанія пропонує наступні послуги:

 • Гідроізоляція фундаменту на палях;
 • Гідроізоляція суцільного фундаменту;
 • Гідроізоляція стовпчастого фундаменту;

Технологія даних процедур має на увазі виконання найвищих вимог щодо захисту від грунтових вод, атмосферних опадів, сезонних верховодок. Найчастіше гідроізоляція монолітного фундаменту виконується обмазувальних і обклеювальну складами, бітумно-полімерними мастиками і рулонними матеріалами.

Гідроізоляція дерев'яних будинків повинна включати в себе, крім стандартної обробки, використання антисептиків проти цвілі і грибка, антипиренов для пожежної та фіндіцідів від грибкової інфекції. Після закінчення часу необхідна буде гідроізоляція старого фундаменту.

Способи гідроізоляції фундаменту

Залежно від використовуваних матеріалів і технології різниться та чи інша гідроізоляція цоколя фундаменту. Найбільш ефективним варіантом на сьогоднішній день є використання проникаючих складів. Це - простий і одночасно надійний спосіб захистити фундамент від вологи. Таким чином, можна навіть позбутися від уже існуючих дрібних тріщин.

Класичний спосіб збереження будівлі в цілості й схоронності - це рулонний гідроізоляція фундаменту, що припускає використання бітумних, полімерно-бітумних і полімерних матеріалів. Однак на сьогоднішній день цю технологію вдосконалили. Наплавляюча гідроізоляція фундаменту, поступово витісняє рулонну укладку, ефективно захищає будівлю від вологи шляхом використання армованого поліестеру.

Хочете побудувати будинок раз і на все життя? Довіртеся професійним умам будівельної компанії «Гідро-Будcервіс».