Будівництво дитячих і спортивних майданчиків Будівництво дитячих і спортивних майданчиків

Сировиною для виготовлення гумової плитки і гумового покриття є фракціонована гумова крихта - продукт переробки зношених автомобільних шин. А шинна гума - найміцніша і найдовговічніша з усіх видів гуми, адже в процесі експлуатаційного циклу автомобільні шини повинні відчувати тривалі колосальні навантаження, тому при їх виробництві використовуються тільки дорогі високоякісні компоненти (природні і синтетичні каучуки, що пом'якшують масла, наповнювачі і т.д .) в сукупності з новітніми технологіями.
Шинна гума володіє такими важливими якостями як еластичність, стійкість до кислот і лугів, міцність на вигин, розтягнення, стирання і т.п., вона здатна витримати температурні навантаження від 45ОС до + 60оС.
Гумова плитка має позитивні властивості природного і штучного каучуку. Гумова плитка володіє травмобезопасная, не стирається і практично не зношується при механічному впливі і деформації. Ця плитка не буває слизькій навіть в сиру і вологу погоду.

(Ethylene Propylene Diene Monomer) - етилен-пропіленовий каучук.
ЕПДМ гранулят (EPDM) являє собою синтетичний каучук, на сьогоднішній день має дуже широку сферу застосування. EPDM визнаний провідними фахівцями світу, як високоякісний матеріал. Саме широке застосування EPDM-грануляту - спортивні та дитячі майданчики, тенісні корти.

Гумова плитка з крихти EPDM 500х500 мм
Представляємо новинку виробництва - гумова плитка серії «ПРЕМІУМ» - багатофункціональний еластичне травмобезпечне гумове покриття з 100% верхнім шаром з ЕПДМ-крихти.

Переваги
плитки "Преміум"

Висока зносостійкість протягом усього терміну експлуатації;
Плитка не токсична, абсолютно безпечна;
Травмоопасності при падінні;
Пропускає воду і повітря;
Завдяки пористій структурі на поверхні не утворюється цвіль, гниль, також в плитці не заводяться комахи, шкідники, в тому числі терміти;
Середній термін служби плитки з EPDM-грануляту - від 10 років. Дана плитка використовується головним чином на дитячих майданчиках, а також на спортивних майданчиках.

рулонне
гумове
покриття «EWMET»

Рулонне гумове покриття - це виріб, виготовлений з крихти гумової SBR і крихти EPDM, яка отримана методом пресування від вторинної переробки автомобільних покришок і поліуретанового клею.
Новітня виробнича технологія, запатентована компанією «EWMET» - офіційним представником якої є наша компанія, дозволяє отримати високоякісне покриття.
Застосування рулонного гумового покриття - тренажерні зали, зали для фітнесу та Кроссфіт-зали, спортивних клубів в тренажерних залах, як Віброізоляційний шар, спортивні об'єкти з великими площами, шумопоглинання для різних сфер застосування і т.д.
Монтаж покриття здійснюється за допомогою поліуретанового двокомпонентного клею, витрата від 700 грам до 1 кг на 1 кв.м з повною приклеюванням їх до основи.

Сфера застосування

Травмобезпечне покриття дитячих майданчиків.
Професійне покриття для спортивних об'єктів (дитячого майданчика для ігор, доріжки для бігу).
Тренажерні і спортивні зали, Кроссфіт студії.
Покриття автомайстерень, гаражів, парковок.
Тротуари, доріжки, прибудинкові території.
Балкони, тераси, веранди, літні кафе і зони відпочинку.
Тири, більярдні, студії.
Безпечне покриття території біля водойми, басейну і причалу.
Суцільнолите покриття для підлоги в складських і виробничих приміщеннях.
Покриття та килимки робочих зон (прилавки, пакувальні, уздовж конвеєрних стрічок).
Тваринницькі ферми, стайні, вольєри для утримання тварин.

Властивості гумових покриттів

Чи не ковзають в будь-яких умовах експлуатації.
Хороші зчіпні властивості.
Стійкість до дії вологи, сольових розчинів.
Висока зносостійкість при інтенсивній експлуатації.
Хороші вібродемпфірующім властивості.
Відмінні шумоізоляційні властивості.
Безпека і екологічність - рекомендована в застосуванні для дитячих майданчиків.
Стійкість до високих і низьких температур.
Чи не руйнується від ультрафіолету.
Є хорошим діелектриком.