Гідроізоляція питних резервуарів в Україні Гідроізоляція питних резервуарів в Україні

Головний ворог металу - це волога. Тому водний резервуар з металевими стінами може досить швидко проржавіти і зіпсуватися. Чи не менше можуть постраждати бетонні, залізобетонні та цегляні зведення.

Це стосується штучних водойм, фонтанів і басейнів. Ваш водний об'єкт прослужить вам ще багато років в цілості й схоронності, якщо ви скористаєтеся послугою «Гідроізоляція резервуарів». Будівельна компанія «Гідро-Будсервіс» легко вирішує цю проблему.

Що таке гідроізоляція питних резервуарів?

Гідроізоляція являє собою комплекс процедур, спрямованих на захист возведений від агресивного впливу водного середовища. Наша компанія пропонує проведення послуги, як в житловому, так і в промисловому будівництві. Гідроізоляція резервуарів питної води проводиться з використанням тільки безпечних сучасних складів, що відповідають всім вимогам і стандартам.

Наші фахівці проводять процедуру з урахуванням всіх умов будівництва і експлуатації, ретельно продумуючи комплексну систему. Гідроізоляція резервуара для води, проведена професійною командою
«Гідро-Будсервіс», повністю задовольняє умовам роботи і призначення. При цьому процедура проводиться як всередині, так і зовні.

Які матеріали потрібні?

Для того щоб гідроізоляція залізобетонних резервуарів була виконана ефективно, необхідно використовувати правильні матеріали. Вони в обов'язковому порядку повинні бути:

  • вологонепроникними;
  • технологічними;
  • паронепроникними;
  • довговічними;

Гідроізоляція бетонних резервуарів і водойм зі стінками з інших матеріалів проводиться мастичними матеріалами.

Для обробки зсередини наші фахівці використовують різного роду мастики і ізоляції, що володіють проникаючою дією. Тип мастики вибирають індивідуально, виходячи зі специфіки водного резервуару. Особливу увагу приділяють найбільше загрожують корозії місцях:

  • Шви;
  • Тріщини в бетонній товщі;
  • Місця введення комунікацій;
  • Робочі шви бетонування;

Від вибору матеріалів залежить загальний ефект від проведеної процедури. Саме тому краще всього звернутися за консультацією і послугами професійної будівельної компанії «Гідро-Будсервіс».

Подальший догляд

Після того, як були проведені гідроізоляційні роботи пожежного резервуара або водної ємності іншого типу, необхідно забезпечити захист обробленої поверхні від механічних пошкоджень. Вкрай небажано вплив негативної температури навколишнього середовища, тому взимку процедуру краще не проводити.

Компанія «Гідро-Будсервіс» рекомендує зволожувати оброблені стінки обприскувачем для того щоб уникнути розтріскування. У цих же цілях можна накрити поверхню поліетиленовою плівкою.

Скориставшись послугою гідроізоляції водного резервуару, ви, тим самим, позбавляєте себе від неприємностей у вигляді позапланового ремонту водойми на довгі роки. Будівельна компанія «Гідро-Будсервіс» - це вигідно, приємно і на століття.