Гідроізоляція підвалу в Україні Гідроізоляція підвалу в Україні

Гідроізоляція підвалу будинку

Якщо у вас є підвал без гідроізоляції, то, звичайно ж, ви стикалися з його надмірною сирістю і навіть затопленням в весняні та осінні дні. Адже саме в цей час рівень грунтових вод досягає свого максимуму. Якщо у вас має місце бути гідроізоляція підвалу, проте приміщення все одно «протікає», то справа може бути в неякісних матеріалах для водоізолюючого захисту.

У будь-якому випадку, для кожного подібного приміщення показана гідроізоляція підвалів. Ціна виправдана доданням або поверненням функціональних обов'язків підвального приміщення.

Чому гідроізоляція підвалу будинку актуальна?

Роботи з гідроізоляції підвалів дозволяють отримати дійсно функціональне приміщення. Адже волога чревата появою грибка і цвілі, підвал в такі моменти є більш ніж сприятливе середовище для шкідливих мікроорганізмів. Таким чином, сирий підвал просто втрачає свою функціональність, оскільки в ньому вже не можна зберігати овочі і фрукти - вони миттєво покриються цвіллю. Тому оптимальний вихід із ситуації - споконвічна гідроізоляція льоху.

До речі, вогкість може з'явитися не тільки через підземних вод, але так само і в результаті аварійного стану сантехнічних труб. Гідроізоляція споруд зсередини і зовні проводиться з урахуванням рівня грунтових вод.

Технологія виконання гідроізоляції

Гідроізоляція стін підвалу - це складний процес, який попередньо необхідно ретельно продумати. Наша компанія пропонує кілька рішень, в залежності від типу підвального приміщення, рівня грунтових вод і навколишнього оточення.

Гідроізоляція фундаменту підвалів від грунтових вод лежить, перш за все, у вологонепроникності бетону. Необроблений бетон має властивість відмінно вбирати в себе вологу, тому вже під час будівництва підвалу необхідно передбачити цю особливість. Ідеально, якщо в будівельну кошторис спочатку була додана вартість робіт з гідроізоляції підвалу. При заливці бетонного розчину фахівці нашої компанії додають спеціальні склади для того щоб підвищити стійкість до вологи.

Залежно від використовуваних матеріалів, гідроізоляція підлоги в підвалі може бути:

  • проникаючої;
  • обмазувальної;
  • дренажної;

Професійна будівельна компанія «Гидробуд-Сервіс» підбирає індивідуальне рішення для кожного типу підвалу. Для оптимального підтримки рівня вологи в приміщенні рекомендується гідроізоляція підвалу зовні і всередині.

Внутрішня і зовнішня гідроізоляція підвалу - і ваші смачні овочі та фрукти зберігаються цілий рік, не втрачаючи свого привабливого вигляду!