Каркасно-тентові метало конструкціїКаркасно-тентові метало конструкції

Наша компанія працює на території України. Проектує і встановлює багатофункціональні швидкобудуюємі метало каркасні конструкції з тентовим покриттям. На сьогоднішній день тентові будівлі є чудовою альтернативою традиційним, в той час як ціна на них значно нижче.

Переваги
каркасно-тентових конструкцій

Завдяки таким конструкціям легко створюються найбільш природні умови для тренувань: денне світло, тиха атмосфера, а також достатня кількість вільного простору. Крім цього будівлі надійно захищені від природного впливу ззовні (снігу, дощу, вітрів і сонячних променів).

Потрібні санітарні приміщення, склади та роздягальні без праці прилаштовуються до споруд.

В даний час будь-які спортивні об'єкти, будь то спортивно-оздоровчі комплекси або спортзали, повинні цілий рік використовуватися на всі 100 відсотків незалежно від сформованих кліматичних умов як влітку так і взимку. Виробники металоконструкцій зробили свою продукцію універсальної, що дозволяє швидко звести міцні всепогодні споруди, захищені від протікання і корозії, з терміном експлуатації до 30 років.

Що таке
каркасно-тентові металоконструкції?

Це збірно-розбірні металеві каркаси будь-яких форм і розмірів з тентовим покриттям з ПВХ (багатошарової мембраною). Їх можна використовувати як складські приміщення, укриття, сховища, тваринницькі комплекси, виставкові павільйони, криті гаражі для автотранспорту а також як спорткомплекси і спортзали.

На сьогоднішній день виробництво каркасно-тентових металоконструкцій в Миколаєві є найбільш передовою технологією будівництва спортивних споруд. З кількох причин: короткі терміни зведення, нескладний монтаж і доступна ціна.

Сфера використання

В даний час будь-які спортивні об'єкти повинні цілий рік використовуватися на всі 100% незалежно від сформованих кліматичних умов.

Футбольні манежі, хокейні арени, кінні манежі, універсальні спортивні комплекси або тенісні корти, будь-який вид спорту укрити якісним, легким швидкомонтованих ангаром тепер не становить жодних труднощів.