РЕМОНТ, СТРОИТЕЛЬСТВО И ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ ПРИЧАЛОВ И ГТС

СТРОИТЕЛЬСТВО И РЕМОНТ ГИДРОЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ

КАРКАСНО-ТЕНТОВЫЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ

БУДІВНИЦТВО ДИТЯЧИХ І СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

(Ru) ПВХ Кровля

Хто ми Хто ми

Будівельна компанія
ТОВ «Гідро-Будсервіс» - це динамічно розвивається сучасного формату, яке вже понад 10 років успішно веде свою діяльність на ринку України

Наші переваги Наші переваги

Наші фахівці володіють унікальним досвідом в роботі з гідроспорудами будь-яких типів і масштабів і виконують весь комплекс проектних робіт

Наша компанія пропонує комплекс послуг пов'язаних зі складними інженерними розрахунками і проробками часто стоять завдання вимагають нестандертних рішень і наші фахівці блискуче справляються з ними

У нас власна виробнича база, яка дозволяє вирішувати багато питань з найвищим рівнем якості, завдяки використанню сучасного обладнання та матеріалів

Наші послуги Наші послуги

Каркасно-тентові металоконструкції

Це збірно-розбірні металеві каркаси будь-яких форм і розмірів з тентовим покриттям з ПВХ (багатошарової мембраною).

Їх можна використовувати як тваринницькі комплекси, складські приміщення, виставкові павільйони, а також як спорткомплекси і спортзали.

Переваги каркасно-тентових металоконструкцій

Завдяки таким конструкціям легко створюються найбільш природні умови для тренувань: денне світло, тиха атмосфера, а також достатня кількість вільного простору. Крім цього будівлі надійно захищені від природного впливу ззовні (снігу, дощу, вітрів і перегрівів).

Сфера використання

В даний час будь-які спортивні об'єкти повинні цілий рік використовуватися на всі 100% незалежно від сформованих кліматичних умов.

Футбольні манежі, хокейні арени, кінні манежі, універсальні спортивні комплекси або тенісні корти, будь-який вид спорту укрити якісним, легким швидкомонтованих ангаром тепер не становить жодних труднощів.

Будівництво гідроелектростанцій

Наша компанія - одна з небагатьох в Україні, яка здатна виконати весь комплекс робіт, починаючи від ідеї, будівництва (реконструкції) і своєчасної здачі в експлуатацію МГЕС виключно власними силами і ресурсами.

Ми беремо на себе всю відповідальність при виконанні даних робіт і гарантуємо якість наших конструкцій.

Фахівці компанії
ТОВ «Гідро-Будсервіс» здійснюють гідротехнічні роботи будь-якої складності на всіх об'єктах

Об'єкти особливої ​​складності

 • Гідроізоляція резервуарів
 • Конструкторське бюро
 • Обстеження
 • Ремонт будівництво та гідроізоляція причалів і ГТС
 • Ремонт гідро електро агрегатів
 • Мікро ГЕС сифонного типу

Гідроізоляція будівельних конструкцій

 • Гідроізоляція резервуарів
 • Гідроізоляція басейнів
 • Гідроізоляція фундаментів, будинків
 • Гідроізоляція підвалу
 • Гідроізоляція даху

Гідроізоляційні роботи в Україні

Підприємство ТОВ «ГИДРО-БУДСЕРВІС» має значний досвід у виконанні гідроізоляційних робіт при будівництві, реконструкції і ремонті будівельних конструкцій промислового і цивільного призначення.

Ефективність застосовуваних технологій і правильний вибір гідроізоляційних матеріалів, підтверджена на практиці при виконанні реконструкції гідротехнічних споруд МГЕС і будівництві і гідроізоляції будівельних конструкцій будівель різного призначення.