Історія фірми Історія фірми

Фірма ТОВ «Гідро-Будсервіс» заснована в 2008 році. Фірма має в своєму розпорядженні офіс, завод з виробництва металоконструкцій, право на виготовлення і патент на гідроагрегати. Місія фірми зробити планету чистішою, пошук і впровадження зелених технологій, утилізація втрат.

Фірма займається питаннями альтернативної енергетікі. Зокрема були розроблені та впроваджені ряд інновацій, які дозволяють значно підвищити ефективність наших гідроагрегатів в порівнянні з існуючими аналогами в сфері гідроенергетики. Конструкторським бюро фірми яке очолює Король Юрій Михайлович (кандидат технічних наук, доцент, професор Національного університету кораблебудування (НУК), член-кореспондент Академії наук суднобудування України, директор кораблебудівного інституту НУК, завідувач кафедри гідромеханіки і гідротехнічного будівництва НУК).

Наші досягнення Наші досягнення

 • 1

  Власні розробки

  Фірма виконує повний комплекс робіт з розробки та впровадження власних розробок на малих ГЕС, який включає в себе: розвідку і обстеження передбачуваного місця установки МГЕС експертні висновки, створення проектної документації, юридичний супровід виготовлення гідроагрегатів, введення в експлуатацію, підключення до мереж і подальше гарантійне, сервісне та технічне супроводження об'єктів і агрегатів.

 • Сервіс та обслуговування
  існуючих МГЕС

  Також важливим напрямком діяльності фірми є ремонт обслуговування і модернізації існуючих ГЕС. Ремонт затворів, пазових конструкцій водолазні роботи, створення та ремонт підйомних механізмів і т.д. В рамках даного напрямку були розроблені ряд технічних інновацій, підйомні механізми, направляючі апарати унікальні конструкції дериваційних каналів.

  2

 • 3

  Оператор греблі

  Фірма виступає як оператор мережі МГЕС на території України, на основі власних розробок які здатні підвищити ефективність ГЕС на 30% в порівнянні з традиційними методами роботи.

  На сьогоднішній день планується проектування і спорудження Малої ГЕС потужність 600 КВТ. Для чого у фірми в оренді знаходиться дамба в Миколаївській області на 25 років.

Про нас Про нас

Будівельна компанія «Гідро-Будсервіс» - відоме підприємство України, орієнтоване на будівельні роботи всіх типів і рівнів складності.

Ми - універсальні фахівці. Наш профіль - цивільне і промислове будівництво, ми надаємо послуги, як приватним особам, так і представникам корпоративного сегмента. За більш ніж десятирічний досвід ми досягли рівня, при якому свою роботу виконуємо максимально швидко і якісно.

У перелік послуг, які надає своїм клієнтам компанія «Гідро-Будсеріс», увійшли:

 • Закладка фундаменту, будівництво будинків під ключ;
 • Гідроізоляція і теплоізоляція конструкцій, об'єктів, будівель;
 • Водолазні будівельні роботи;
 • Внутрішній і зовнішній ремонт квартир, будинків будь-якого типу, розміру, висотності;
 • Демонтаж, реставрація, настил покрівлі;
 • Земельні роботи будь-якої складності, благоустрій території;
 • Профілактичний, косметичний і аварійний ремонт судин;
 • Монтаж металоконструкцій;
 • Обстеження об'єктів;